دسته بندی محصولات

سبد خرید شما خالی است.

فروش اینترنتی گچبری پیش ساخته به تهرانسر و تهران

گچبری پیش ساخته در تهران و تهرانسر گچی

محصولات گچبری پیش ساخته در تهرانسر و محصولات مختلف گچی که گچبری پیش ساخته در تهران نیز می باشد . به راحتی می توانید مشاهده و انتخاب نمایید .

در حال حاضر ، هنگام طراحی یک اتاق توسط متخصصان که غالباً برنامه ریزی شده است که از گچبری پیش ساخته استفاده می شود . گچبری پیش ساخته با سهولت در نصب به آسانی اجرا می شود . بلافاصله پس از نصب تمام عناصر دکور ، می توانید آنها را رنگ کنید.

چسب و میخ مناسب برای اتصال گچبری و خرید گچبری پیش ساخته در تهرانسر

دسته بندی محتوا پنهان

هنگام انتخاب گچبری پیش ساخته می توانید محلول های مخصوص چسب  و میخ برای چسباندن گچبری را نیز خریداری نمایید .از چسب و میخ که توسط تولید کنندگان عناصر قالب و ترکیبات آنها پیشنهاد می شود خریداری نمایید . علاوه بر این ، مواد مختلفی برای پر کردن شکاف های دور گچبری به مشتریان ارائه می شود. -ارائه محصولات گچبری پیش ساخته در تهرانسر-

گچبری پیش ساخته اسلام(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

عناصر گچ پلیمری با محلول چسب پوشانده می شوند و پس از آن به فضای اختصاص یافته به آنها در سقف متصل می شوند. پس از خشک شدن چسب ، محصولات گچبری را می توان با استفاده از رنگ های ساختمانی رنگ آمیزی و نقاشی کرد.

 

تعمیرات گچبری — گچبری پیش ساخته در تهران 

گچبری سقف و دیوار نیاز به تعمیر دوره ای دارد. روش به روزرسانی تزئینات گچ استفاده از لاک رنگ می باشد . رنگ حلال آب آکریلیک و پلاستیک ، سفید یا رنگ روغنی با قلمو مناسب مخصوص طراحی شده پیشنهاد می گردد .

 

اگر نقش برجسته یا گچبری تار شود ، بسیاری از لایه های مختلف می توان با رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان مجدداً تمیز نمود .  قسمت های از دست رفته را با بتونه کاری ساختمانی می توان بازسازی نمود . اگر گچبری  شل شده و کیفیت خود را به طور کلی از دست داده ، محصولات گچبری پیش ساخته مدرن تر جایگزین مناسبی نصب می باشد . محصولات گچبری پیش ساخته در تهران و محصولات گچبری پیش ساخته در تهرانسر در فروشگاه موجود می باشد .

دکوراسیون به سبک کلاسیک با گذشت سالها محبوبیت خود را از دست نمی دهد . دکوراسیون گچبری سقف یکی از روش های سخت و در عین حال پیچیده در اتاق است. الگوهای گچ بری هندسی ، کاشی هایی که از نقوش سنگی یا گل تقلید می کنند ، نه تنها سقف را تزئین می کنند ، بلکه به شما امکان می دهند نسبت اتاق را به صورت بصری تنظیم کنید . گچبری روی لوستر یا تزئینات دیوار را زیباتر می نماید . مقاله ما به شما می گوید که چگونه عناصر گچ و گچبری را انتخاب کنید و آنها را با دستان خود در سقف نصب نمایید .

بورس مرکز گچبری پیش ساخته در تهران(در یک برگه جدید مرورگر باز میکند)

انواع گچبری برای تزئین سقف – خرید گچبری پیش ساخته در تهرانسر از فروشگاه

 

در دکوراسیون داخلی مدرن از سه نوع ماده استفاده کنید که امکان تزئین سقف و دیوار با عناصر گچبری را فراهم می کند:

 • گچ یا آلاباستر ؛
 • پلی اورتان ؛
 • پلی استایرن منبسط شده – ریز دانه.

مزایا و معایب انواع گچ ها چیست و کدام یک بهتر است انتخاب شود؟ بیایید سعی کنیم این مسئله را درک کنیم.

 

گچبری گچی و گچبری پیش ساخته
به طور سنتی ، گچبری های سقف و دیوار از گچ ساخته شده است. عناصر پیچیده گچ با استفاده از قالب ریخته می شوند . پس از انجماد بر روی سطح ثابت می شوند. جزئیات ساده تر را می توان با استفاده از یک الگو به صورت محلی تهیه کرد. این کار کاملاً زحمت و سختی دارد و به مهارت بالای استادکار گچبری و گچکاری نیاز دارد ، بنابراین ارزان نیست. محصولات گچبری پیش ساخته در تهرانسر و تهران را از فروشگاه ما خریداری نمایید .

چیزی پیدا نشد. صفحه را با المنتور ویرایش کرده و برای این بخش، یک دسته بندی انتخاب کنید.

مزایای گچبری گچی: محصولات گچبری پیش ساخته در تهران در فروشگاه

 

 • مواد سازگار با محیط زیست
 • گچ نمی سوزد و کاملاً نسوز است.
 • به سقف یک طراحی منحصر به فرد می بخشد.
 • هنگام استفاده از فرم با کیفیت ، به شما امکان می دهد یک دکور با کوچکترین الگوها ایجاد کنید.
 • اجازه می دهد تا پوشش رنگ بر هر اساس اجرا نمایید .
 • قالب های گچ را می توان با دستان خود ساخته شده ، تجسم ایده های اصلی است.

معایب گچبری گچی:

 • فرایند سختگیرانه تولید عناصر  در گچبری های قدیمی . در گچبری پیش ساخته این مشکل وجود ندارد .
 • در گچبری های مرسوم دکور بسیار سنگین است و نیاز به استفاده از چسب یا پین های مخصوص دارد. ولی گچبری پیش ساخته وزن کنترل می شود.
 • گچ با دما و رطوبت به تدریج افت می کند.
 
گچبری های پیش ساخته در تهرانسر در فروشگاه ما موجود می توانید خرید نمایید .
 

با سلیقه هنری ، وقت و مهارت ، می توانید چنین گچبری هایی را با دستان خود بسازید. این به میزان قابل توجهی در پرداخت هزینه کارشناسی ارشد صرفه جویی می کند ، اما زمان زیادی می برد و به دقت و مهارت نیاز دارد.

 

توجه داشته باشید! گچکاری گچ و گچبری با گذشت زمان ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات منفرد داشته باشد ، بنابراین قالب برای ریخته گری باید حفظ شود.

دکور گچبری پلی یورتان و خرید گچبری پیش ساخته در تهرانسر از جنس گچی

روش ساده تر و سریع تر برای تزئین سقف با گچ – استفاده از دکوراسیون آماده پلی اورتان. در مغازه ها به صورت آماده به فروش می رسد ، محصولات مختلفی دارد و سایر عناصر برای تزئین سقف با این ماده با مقاومت بالا و سبک است.

 

مزایای گچبری پلی اورتان:

 • وزن کم
 • عناصر به راحتی برش داده می شوند و بر روی چسب نصب می شوند.
 • مقاومت و دوام
 • مقاومت در برابر رطوبت؛
 • مواد سازگار با محیط زیست بدون بوی خارجی.
 • پلی یورتان را می توان با هر ترکیب داخلی رنگ آمیزی کرد.
 • تحت تأثیر نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد.
 • سطح صاف آنتی استاتیک گرد و غبار را جذب نمی کند و به راحتی تمیز می شود.
 
انواع گچبری های پیش ساخته گچی در محدوده تهران و تهرانسر در فروشگاه موجود است
 

معایب گچبری پلی یورتان :

 • مواد قابل اشتعال و آتش سوزی است.
 • انتخاب طراحی سقف محدود به عناصر معمولی است.

گچ پلی اورتان تقریباً با گچ تفاوتی ندارد. با برخورداری از یک سطح صاف ، از تزئینات گچ دانه ریز کاملا تقلید می کند. به دلیل وزن کم ، می توان آن را بر روی آن ثابت کرد.

توجه داشته باشید! عناصر پلی یورتان ساخت چین ارزان ترند ، اما کیفیت آنها پایین است. بنابراین بهتر است پس انداز نکنید و به تولیدکنندگان اثبات شده و یا تولید کننده خوب داخلی را انتخاب نمایید. 

گچبری پیش ساخته گچی در تهران را می توانید از فروشگاه ما مشاهد نمایید.

گچبری فوم پلی استایرن

ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین نسخه گچبری. فوم پلی استایرن یک فوم آشنا با ساختار فوم کوچکتر است. کاشی های سقف و تخته های کف این مواد را دارند . دکور پلی استایرن حداقل وزن دارد ، بنابراین می توان از آن در هر نوع تزئین سقف ، حتی روی سازه های کششی استفاده کرد.

گچبری پیش ساخته گچی در تهرانسر – در فروشگاه گچبری اسلام

 

مزایای پلی استایرن:

 • قیمت پایین؛
 • نصب ساده
 • مقاومت در برابر رطوبت.

 

معایب:

 • مقاومت مکانیکی کم ، با نصب یا شستشوی بی احتیاط بر روی سطح خراش و فرورفتگی ایجاد می شود.
 • یک سطح نسبتاً سست به سرعت گرد و غبار جمع شده و نامناسب می شود.
 • پلی استایرن با انتشار گازهای سمی می سوزد و ذوب می شود.
 • تنوع محصولات کم است.
 

 

از گچ پلی استایرن معمولاً برای تعمیر به صرفه استفاده می شود. با این حال ، عناصر تزئینی به خوبی انتخاب شده می توانند سقف را تغییر داده و به آن ظرافت و سبک بدهند ، در حالی که هزینه اتمام آن اندک خواهد بود. برای اینکه شکل ظاهری پلی استایرن طبیعی تر شود می توان آن را با رنگ پایه آب رنگ آمیزی کرد.

توجه داشته باشید! برای رنگ آمیزی چنین گچ کاری غیرممکن است که از رنگی استفاده کنید! که پلی استایرن تحت تاثیر قرار نگیرد .

عناصر دکوراسیون گچبری ، گچبری پیش ساخته در تهرانسر با محصولات مختلف گچی

گچبری پیش ساخته نامی رایج است که در تزئینات سقف استفاده می شود. ( محصولات گچبری پیش ساخته در تهران و تهران سر در سایت موجود می باشد ) آنها را می توان با الگوهای هندسی یا طرح های گل ، نقاشی های محدب در هر موضوع تزئین کرد. به عنوان یک قاعده ، گچبری سنتی در دکوراسیون سبک کلاسیک استفاده می شود.

 

به طور جداگانه ، یک بخش قبل از نصب گچبری پیش ساخته وجود دارد که آن نور مخفی ها میباشند . آنها ، به عنوان یک قاعده ، در گچبری های گچی و پلی اورتان پیش ساخته قبل و پشت گچبری های گوشه و زهوار قرار می گیرند . یک شکاف مناسب در سقف، در داخل لبه های جلو یک طاقچه برای نصب نوار LED مناسب است . با استفاده از این عنصر چراغ های داخلی و جلوه سقف سر به فلک کشیده و زیبا ایجاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code