دسته بندی محصولات

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

طرح های گچبری گلویی و برشی جدید و بروز نور مخفی سقف

در کار های تزئینی که در زمان حال برای سقف ها انجام می شود می توان به گچبری گلویی و برشی اشاره کرد که در سبک های کلاسیک و مدرن تر استفاده می شود . برخی از این محصولات به صورت پیش ساخته نیز تولید می گردد.

توضیح اجمالی در مورد گچبری گلویی و برشی

از نظر معماری، برش یک عنصر کوچک با دکوری به صورت نوار یا لبه است که بارها تکرار می شود. برش به عنوان یک جزئیات اضافی برای تزئین گچ بری های دیگر، اغلب قرنیزها یا فریزها استفاده می شود. این برش به دلیل روش ساخت نام خود را گرفت: قبلاً دکور بریده می شد و مستقیماً روی سطح عنصر تزئینی خود از سنگ یا گچ برش داده می شد. از کلمه “برش، برش” – کلمه “برش”. در حال حاضر، برش با ریخته گری با استفاده از قالب های سیلیکونی انجام می شود، که بسیار راحت است، زیرا نیازی به اره نیست.

از نظر معنی، المان شبیه فریز است، اما فریز عنصری پهن تر و مسطح تر با ماژول طراحی طولانی تر و پیچیده تر است که در آن تراشیدن یک دکور برجسته دشوار است. برش زینت را تکرار می کند و بنابراین می تواند سطح صاف فریز پروفیل و علاوه بر این، قرنیز را “رقیق” کند. برش های گچ کار بسیار خوبی با این کار انجام می دهند. فقط گچ قادر به ایجاد یک الگوی گچبری با هر پیچیدگی، زینتی با هر هندسه و شکل است، از این نظر، امکانات آن بی پایان است.

شما می توانید برش های گچ را در مسکو در فروشگاه آنلاین ما خریداری کنید. این سایت گسترده ترین انتخاب از این عناصر تزئینی را ارائه می دهد.

رایج ترین مدل ها زیور آلات گل، برگ های باتلاقی کلاسیک و برگ های آکانتوس، توپ ها (به اصطلاح “مهره ها”)، بافندگی، “ترقه ها” و دکورهای کلاسیک از زمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *